Byt 3+kk Praha 2, Vinohrady

K nastěhování Ihned
ID bytu 2271
Cena bytu Prodáno
Cena za m² 77 600 Kč/m²
Dispozice bytu 3+kk
Orientace bytu S, J
Adresa novostavby Wenzigova, Praha 2, Vinohrady
Lokalita bytu Praha 2
Plocha bytu 140 m²
Terasa 20 m²
Podlaží 7.
Vlastnictví Osobní

Popis bytu 3+kk Praha 2, Vinohrady

Nový půdní mezonet 3kk + pracovna s velkou terasou a možností individuálního ovlivnění celkové podoby bytu. Můžete zvolit veškeré vybavení či materiály a kontrolovat výstavbu. Výstavbu zahájíme v dubnu 2016. Byt je umístěn v 6. a 7. podlaží krásného secesního domu s výtahem v ulici Wenzigova 21, Praha 2 - Vinohrady.

V prvním podlaží se nachází ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem, pokoj, dvě koupelny a komora. Druhé podlaží je přístupné po interiérovém schodišti z obývacího pokoje. V druhém podlaží se nachází pracovna *, šatna a přímý vstup na velkou venkovní terasu. Součástí venkovní terasy je i kuchyňský kout. Na realizaci bytů spolupracujeme s architektonickým ateliérem P6PA+Architects (www.p6pa.cz). Všechny byty jsou ve vysokém nadstandardním provedení. Každý z bytů má k dispozici prostorný sklep.

Dům během výstavby tří půdních bytů projde rozsáhlou rekonstrukcí včetně přístavby nového výtahu v prosklené šachtě, adaptací společných prostor atd. Tato rekonstrukce zajistí všem vlastníkům nízké provozní náklady na byty. V domě je velmi dobře fungující společenství, panují zde přátelské vztahy. Byty budou zhotoveny na bázi železobetonové konstrukce (podlahy a stropy) a zděných příček. Nadstandardní zateplení zajistí tepelnou pohodu. V bytech je dále příprava na osazení klimatizací. Vytápění a ohřev vody zajišťuje individuální plynový kotel. Osobní vlastnictví, lze financovat hypotékou.

Uvedená cena odpovídá postupnému splácení během výstavby. Termín dokončení únor 2017. Parkování možné na ulici u domu v rámci modré (rezidentní) zóny. Díky slepé ulici místem neprojíždí mnoho aut - není zde problém s volnými místy. V případě zájmu možnost pronajmout vyhrazené parkování v okolí. Zastávka metra I.P.Pavlova se nachází cca 600 metrů od domu. V blízkosti park Folimanka. V okolí veškerá občanská vybavenost (mateřská a základní škola, restaurace, kavárny, botanická zahrada, nemocnice atd.).

* Místnost oficiálně vedena jako šatna. Dle zákona se nejedná o plnohodnotný pokoj kvůli velké ploše zešikmení. Nicméně 40 % plochy pokoje má světlou výšku 2,6 m, takže se daný prostor dá bez problému využít jako pracovna či pokoj pro hosty.


Fotogalerie bytu 3+kk Praha 2, Vinohrady

Líbí se Vám tento projekt?

Ozvěte se nám!


+420 607 182 444


PELA invest, s.r.o.

Pražská 810/16
Praha 10 - Hostivař

Kontaktní formulář

podmínkami serveru

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace Rozumím

Prodáno Prodáno